Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Fanfánkův týdeník

30.11.2009 Včera od nás z výběhu odešla Kessi, tak jsme tam zase sami, s Matýskem a Rozárkou. Ale docela si vystačíme a rozhodně se nenudíme . Občas dokonce musíme jít i jezdit, teda Matýsek ne, ten je ještě mladý, ale já a Rozárka už lidi vozíme a jsme většinou moc hodní.

16.11.2009 Po dlouhé době o sobě dávám vědet :-)). Jsem v pořádku, momentálně zdravý i když jsem měl v létě ošklivý úraz, spadl jsem pod cisternu s vodou ve výběhu a zůstal jsem pod ní zaháklý kopytem a nemohl jsem ven. Vytáhli mě až po několika hodinách a to jsem byl opravdu pořádně pomlácený a v šoku, ale už je to dobré. Také jsem měl velké problémy s krční páteří, pořád mě bolela hlava, ale zachránila mě paní doktorka Vojáčková, která je moje nejoblíbenější a nejlepší vetrinářka :-). Takže teď jsem zdravý a v kondici  a vesele si jezdím po lese i na jízdárně. A vedle mě bydlí můj táta Tafi, tak je vše v pořádku.

20.4.2008 Konečně zase dobré zprávy . V pátek se na mě byl podívat veterinář a říkal, že se mi noha lepší. Musím ještě chvíli vydržet a budu zase v pořádku běhat s ostatními koníky. Zatím jsem  ve výběhu - samotce, kde je jedna velká výhoda, je tu obrovská hromada sena, tak celý den pěkně papám, nebo spíše žeru .

14.4.2008 Dneska jdu poprvé do výběhu. Sice na samotku, abych tam neběhal s ostatními koňmi, ale budu konečně venku . Musím být ještě v klidu, aby se mi to nezhoršilo, ale už jsem to v boxe opravdu nemohl vydržet. Jdu se pást, zatím ahoj

 12.4.2008   Už jsem tři týdny nemocný a dost se nudím . Upadl jsem ve stáji a lehnul jsem si na pravou zadní nohu, něco jsem si udělal, docela to bolí a hlavně nemůžu chodit ven. Berou mě jenom na procházky a na chvíli mě popasou, ale asi se jim už moc nechce, protože jsem omylem nakopl Inku do břicha.. ale opravdu jsem za to nemohl, byla to náhoda. Uznávám, že jsem trochu nabitý a vykopávám, ale kdo by vydržel být takhle dlouho zavřený..

  O víkendu se na mě byl podívat můj táta Tafi. Moc mu to slušelo, ale já jsem stejně hezčí . Akorát mi říkal, že jsem nějak moc vyrostl, ale spíš si myslím, že mi záviděl moje krásné,  dlouhé, štíhlé nohy a oslovení žirafo myslel přátelsky. Já mu na oplátku řekl, že vypadá jako přerostlý poník, ale Inka na mě pak byla uražená a mazlila se víc s Tafíčkem. Asi to mám kvůli tomu břichu .

  Na druhou stranu musím zmínit, že jsem dostal velké balení vitaminů na klouby, aby se mi noha rychleji zahojila, tak mě asi musejí mít moc rádi. Ještě se přiznám, že jsem se bál pana veterináře a celý jsem se klepal. Kdo by taky byl zvědavý na někoho, kdo mu různě tahá za bolavou nohu. Ale byl jsem upozorněn, že je to pro moje dobro, tak jsem vyšetření vydržel a ani jsem ho nekopl.

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek